Magazyn TVN24 „Czarno na białym” z emisją w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Magazyn reporterski TVN24 będzie emitowany na ogólnodostępnej antenie.

Program „Czarno na białym” będzie na antenie TVN7. To zbiór najlepszych reportaży z ostatnich kilku miesięcy. Stacja przez dwa ostatnie tygodnie kampanii wyborczej przed wyborami do parlamentu będzie je nadawała od poniedziałku do piątku o 17:55. W związku z tym, z ramówki „Siódemki” zostały usunięte seriale paradokumentalne.

Program „Czarno na białym” nadawany jest w TVN24 od 2011 roku. W każdym wydaniu skupia się na kilku (najczęściej 4-5) wydarzeniach, niekoniecznie na najświeższych i politycznych. Znaczenie ma waga tematu oraz jego wpływ na życie polityczno-społeczne. Prowadzącymi są Patrycja Redo-Łabędziewska, a także w piątki i soboty Juliusz Kaszyński. Program można oglądać także za pośrednictwem usługi TVN24 GO. Tam można obejrzeć reportaże w dniu premiery telewizyjnej wcześniej, niż o 20:30.

Magazyn był kilka lat temu emitowany na antenie TTV.

Czarno na białym
fot. TTV

Zmiany w ramówce TVN i TVN24 w związku z finiszem kampanii

Zmiany ramówkowe dotknęły TVN i TVN24. W tej drugiej stacji program „Czas decyzji. Kampania” jest od poniedziałku, 2 października przesunięty z godziny 17:30 na 15:00 i jest wydłużony do ok. 45 minut. Zastąpi tym samym „15 na żywo”.  W ostatnim dniu kampanii, 13 października nie wyemitują „Szkła kontaktowego”, zamiast niego będzie „Loża prasowa”. Programu również nie pojawi się w sobotę, 14 października. Wtedy będą „Fakty o świecie. The best of”. Stacja w noce ciszy wyborczej będzie emitowała, tak jak to było w poprzednich przypadkach, dodatkowe serwisy informacyjne o 0:00 i 2:00.  W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej „Fakty TVN” będą przedłużone. „Sport” i „Pogoda” będą o 19:55 i 20:00. W piątek, 13 października główny program informacyjny TVN potrwa prawie do godziny 20:00.