Zwiastun

„Czas na zasady” Filipa Chajzera od 15 marca w Onet.pl

  • Internet
  • Onet
Autor: mtom

Od czwartku, 15 marca, na stronie głównej Onetu będzie można oglądać talk-show Filipa Chajzera, w którym porozmawia ze swoimi gośćmi o zasadach, które wyznają w codziennym życiu. Audycja powstaje we współpracy Onetu z marką Okocim. Pierwszy sezon programu będzie składał się z dwunastu odcinków.

Jak zapowiada Onet.pl, „Czas na zasady” będzie programem rozrywkowym, w którym rozmowy z gośćmi będą przeplatać się z anegdotami o historii browarnictwa w wykonaniu piwowarów Okocimia, muzyką na żywo i wyzwaniami rzucanymi gościom przez gospodarza talk-show. Pierwszym gościem Filipa Chajzera będzie Mateusz Borek. W programie pojawią się również m.in. Michał Pol, Maria Sadowska oraz Robert Makłowicz.

Cieszę się, że otwarcie i bez retuszu będę mógł porozmawiać z moimi gośćmi o zasadach, które wyznają w codziennym życiu. Emocje moich gości będą autentyczne, a w programie nie zabraknie zaskoczeń. Wyjątkowym smaczkiem każdego odcinka będzie sztuka warzenia piwa w wykonaniu Pawła, prawdziwego piwowara, dzięki któremu niejeden smakosz piwa będzie mógł wiele dobrego nawarzyć. Zapraszam do Onetu w każdy czwartek o godz. 18:45 – rozmawiamy o zasadach i warzymy z zasadami – zapowiada Filip Chajzer, prowadzący program „Czas na zasady”.

„Czas na zasady” będzie oglądać w każdy czwartek (od 15 marca) o godz. 18:45 na głównej stronie Onetu, VoD.pl oraz na Facebooku. Jak zapowiada Onet, będzie to największa tego typu produkcja video branded content realizowana przez Onet i markę Okocim.