Cztery równoległe imprezy sylwestrowe w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mab

Radio RMF FM w tym roku zaproponuje słuchaczom cztery równoległe imprezy na czterech scenach w różnych stylach muzycznych. Natomiast w Nowy Rok stacja tradycyjnie zaprasza na finał plebiscytu „Przebój Roku 2021”.

Na scenie głównej imprezę „Sylwestrowe Balety w RMF FM” poprowadzą Ola Filipek i Jacek Tomkowicz, którzy zagrają największe hity i przeboje do tańca, z którymi będzie można powitać 2022 rok.

Oprócz imprezy głównej dostępne będą na stronie rmf.fm zabawy z trzech scen muzycznych w różnych stylach: rock, lata 80. i dance. Na „Sylwester u ROCKiego” zaprosi Darek Maciborek, „Sylwester z PEWEXu” poprowadzi Marcin Jędrych, a gospodarzem „Sylwestra dla dancorów” będzie Paweł Jawor.

Wszystkie imprezy rozpoczną się o godzinie 20:00.

Piosenka sanah ponownie z tytułem „Przebój roku RMF FM”?

1 stycznia od rana RMF FM grać będzie największe przeboje poprzednich lat. Natomiast od godziny 16:00 w finale plebiscytu „Przebój Roku”, Darek Maciborek zaprezentuje największe hity 2021 roku wybrane w głosowaniu przez słuchaczy. W poprzednim roku zwyciężyła piosenka sanah – „Szampan”. W tym roku o tytuł walczy aż 6 piosenek tej wokalistki, a wśród nich „Kolońska i szlugi”, „etc.” i „Ale jazz”.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.