Czwarty sezon „Agent-gwiazdy” wiosną w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

20 lutego na antenę TVN powraca program „Agent-gwiazdy”. Tym razem gwiazdy oraz prowadząca Kinga Rusin wyruszyły na Wyspy Kanaryjskie. Reality-show będzie emitowane w środy o godzinie 21:30.

Zaproszenie do „Agent-gwiazdy” przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).

W tym sezonie gwiazdy wyruszyły w podróż do krainy zróżnicowanych krajobrazów – na Wyspy Kanaryjskie. Na każdej z czterech wysp znane osoby wykonywały zadania niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. Czekały na nich między innymi: walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach.

Reguły gry, jak zwykle, były nieoczywiste, a sojusze nietrwałe. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyczerpująca fizycznie i psychicznie. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty. Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna.

Czwarty sezon „Agent-gwiazdy” będzie emitowany w środy o godzinie 21:30, od 20 lutego. Program jest oparty na belgijskim formacie „The Mole”.