Sprawy Frankie Drake

Czwarty sezon serialu „Sprawy Frankie Drake” od 23 marca na Epic Drama

mbog

23 marca telewizja Epic Drama rozpocznie emisję nowego sezonu serialu „Sprawy Frankie Drake”. Akcja produkcji rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku i opowiada o pierwszej kobiecej agencji detektywistycznej w Toronto.

Frankie i Trudy rozwiązują zagadki zbrodni dziejących się w różnych miejscach – w dziczy, świecie wyższych sfer, podziemnym kabarecie czy fabryce słodyczy. Prowadzą śledztwa w sprawie morderstw, porwań, pobić i otruć. Mary szpera w policyjnych aktach i podsłuchuje dyskusje policjantów, podczas gdy Flo bada raporty z autopsji, prowadzi naukowe eksperymenty i wykorzystuje swoje nowo nabyte umiejętności medyczne. Choć kariery pochłaniają większość ich czasu, bohaterki pamiętają także o swoich prywatnych sprawach.

Nowy sezon zaczyna się w momencie, kiedy nieustraszone detektywki i ich przyjaciółki, Mary Shaw i Flo Chakowitz, wędrują przez las, biorąc udział w towarzyskiej grze. Zabawa kończy się jednak, gdy trafiają na upiorne znalezisko.

Obok znanych już widzom bohaterek Frankie Drake (Lauren Lee Smith), Trudy Clarke (Chantel Riley), Mary Shaw (Rebecca Liddiard) i Flo Chakowitz (Sharron Matthews), w czwartym sezonie pojawią się nowe postacie. Do obsady dołączą m.in.: Jonathan Souse, Mac Fyfe, Ben Sanders i Jamie Bloch.

Premiera we wtorek, 23 marca o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdy wtorek o tej samej porze.