„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wiosną w Polsacie

  • Polsat
Autor: mab

Już w marcu do Telewizji Polsat powróci show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Nadawca ujawnił nazwiska jury programu.

Wiosną stacja pokaże 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wystąpi 12 par. Uczestników oceniać będzie jury w składzie: tancerka Ivona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda.

Za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański – tancerz i choreograf, twórca grupy tanecznej „Next”. Nad kostiumami tancerzy i gwiazd czuwać będzie Martyna Łach. 14. edycję poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Program wyprodukuje Jake Vision, a reżyserem jest Wojciech Iwański.

Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu – emocje i rozrywka na najwyższym poziomie – powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” widzowie będą mogli oglądać od 3 marca w każdą niedzielę o 20:00 w Polsacie.