Daniel Maikowski z nowymi obowiązkami na Next.Gazeta.pl

  • Internet
Autor: mtom

Od 10 stycznia br. Daniel Maikowski łączy funkcje szefa działu technologicznego i zastępcy Rafała Hirscha, redaktora naczelnego serwisu Next.Gazeta.pl.

Na stanowisku szefa działu technologicznego zastąpił Kamila Mizerę, który w styczniu dołączył do zespołu XSolve. Maikowski w ramach nowych obowiązków odpowiada w serwisie za treści technologiczne – artykuły, testy i porady, publikowane na Next.Gazeta.pl oraz za organizację pracy całej redakcji.

Next.Gazeta.pl dynamicznie się rozwija i rozszerza pole swojej działalności, m.in. o organizację konferencji i eventów. To skłoniło nas do powołania nowej funkcji. Część obowiązków Rafała Hirscha przejmie Daniel Maikowski, który jest doświadczonym dziennikarzem i świetnym organizatorem – mówi Magdalena Biednik, szef biznesu Next.Gazeta.pl.

Daniel Maikowski jest związany z serwisem biznesowo-technologicznym Next.Gazeta.pl od jego startu w 2016 roku. Wcześniej pracował jako wydawca i dziennikarz w serwisach Gazetaprawna.pl oraz Forsal.pl. Specjalizuje się w tematyce nowych technologii, internetu, gier wideo oraz mediów. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.