Disney Channel, Disney Junior i Disney XD w WP Pilot

  • Internet
  • Telewizja
  • WP
Autor: mtom

Serwis WP Pilot od września włączył dla swoich użytkowników kanały Disney Channel, Disney Junior oraz Disney XD. Dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym i Rozszerzonym Maxi.

Dotychczas młodsi widzowie mogli oglądać w WP Pilot m.in. Cartoon Network, Top Kids JR, Boomerang, Nickelodeon, Nick Jr., Nick Toons, CBeebies, Top Kids HD, Duck TV, Da Vinci Learning. Dostępne są również dwa kanały muzyczne z muzyką dla dzieciNick Music i 4Fun Kids. Kanały Disneya mają najlepsze na świecie i – co najważniejsze – bezpieczne treści dla dzieci. Ich obecność w WP Pilocie to zatem świetna wiadomość dla rodziców. W połączeniu z innymi kanałami dajemy teraz naprawdę najlepszą rodzinną ofertę wideo w polskim internecie. A to nie koniec tego, co planujemy – komentuje Marcin Malicki, szef WP Pilota

Magia Disneya dotarła do WP Pilot. Niezmiernie się cieszę, że bogate portfolio kanałów operatora rozszerza się o kanały Disneya skierowane do dzieci. Zyskują przede wszystkim najmłodsi widzowie, bo otrzymają dostęp do najlepszych seriali Disneya, ale także rodzice, którzy mogą mieć pewność, że ich pociechy będą korzystały z bezpiecznej rozrywki, która przekazuje pozytywne wartości  –  mówi Marlena Pasowski, Affiliate Distribution Director at Disney Central Europe.

WP Pilot to serwis pozwalający na oglądanie kanałów linearnych w Internecie. Jest dostępny m.in. na platformy Android, iOS, Windows oraz na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV. Usługa wspiera również technologię Chromecast i Airplay.