Disney+ wchodzi 14 czerwca do Polski. Sprawdź cenę

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

We wtorek, 29 marca ogłoszono, że do Polski 14 czerwca wprowadzona zostanie usługa Disney+. Ogłoszono również, w jakiej cenie będzie dostępny nowy serwis VOD.

W komunikacie prasowym czytamy, że Disney+ będzie dostępny w Polsce od wtorku, 14 czerwca w cenie 28,99 zł miesięcznie. Użytkownicy będą mogli zamówić również plan roczny, za który trzeba będzie zapłacić 289,99 zł. Aktualnie na stronie usługi można zapisać się do newslettera, który będzie zawierać informacje o starcie Disney+ w Polsce.

fot. https://www.preview.disneyplus.com/pl-pl / własne

Co w ramach Disney Plus w Polsce?

W ramach subskrypcji będzie można zobaczyć najciekawsze propozycje ze studiów należacych do Disneya. Będą nagrodzone i nominowane filmy i seriale jak „The Book of Boba Felt”, „The Mandalorian”, „Moon Knight” czy „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Pojawią się także propozycje spoza studiów Disneya takie jak „Simpsonowie” czy „Chirurdzy”. Usługa będzie mogła być używana nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, będzie można stworzyć 7 profili, w tym specjalny dla dzieci. Z kolei na 10 urządzeniach będzie można pobierać filmy i seriale bez ograniczeń.

Disney+ obok Polski zadebiutuje w dniu 14 czerwca także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. a także na Malcie, w Turcji, Watykanie, Grecji i w San Marino.