Dominika Długosz dołącza do zespołu Onet Rano. Kiedy debiut?

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

W zespole Onet Rano pojawi się nowa prowadząca.

Dominika Długosz, dziennikarka Newsweeka dołączy do zespołu programu porannego portalu Onet. Swój debiut będzie miała w czwartek, 14 marca o godzinie 7:55. Program jest dostępny na portalu Onet i w jego mediach społecznościowych.

W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu prowadzą: Odeta Moro, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada i Łukasz Kadziewicz.

Onet Rano to ten jedyny element, którego mi brakowało w moim zawodowym życiu. Bardzo cenię sobie pisanie analiz politycznych w Newsweeku i patrzenie na polską politykę w pewnym oderwaniu od bieżących wydarzeń, ale wciąż drzemie we mnie newsowy dziennikarz, który chce koniecznie rozmawiać o tym, co tu i teraz. Onet Rano to doskonała okazja, żeby zacząć dzień energetycznie. A nic nie daje większej energii niż polityczne starcie o poranku. To także powrót do moich telewizyjnych korzeni w nowym, odświeżonym stylu, z nieustającym zapałem. Dlatego też nie zastanawiałam się wiele i postawiłam wykorzystać tę szansę – mówi Dominika Długosz

Dominika Długosz pracę jako dziennikarka zaczęła tuż po studiach w USA w 1996. Zaczynała w TVP jako reporterka Wiadomości. Relacjonowała najważniejsze wydarzenia, takie jak wizyty papieża, powódź w 1997 roku oraz wszystkie kampanie wyborcze od 1997 roku. W 2006 roku przeszła do Polsatu, gdzie była prowadzącą, reporterką i wydawczynią programów informacyjnych i publicystycznych.  Od 2019 roku jest dziennikarką Newsweeka.

Program Onet Rano jest wyjątkowy dzięki wyjątkowym osobowościom dziennikarskim, które go na co dzień tworzą. Dominika Długosz to świetna dziennikarka i publicystka, z ogromnym doświadczeniem, niesamowitą energią i dynamiką. Jestem przekonana, że znakomicie sprawdzi się w formule Onet Rano, bardzo się cieszę, że dołącza do naszego zespołu – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska

Co to Onet Rano?

Onet Rano to program poranny portalu Onet nadawany od poniedziałku do piątku o 7:55. W nim gospodarze prowadzą rozmowy ze studia umiejscowionego w aucie. Oprócz tego, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem oraz wyjazdowe programy z różnych miast Polski i zagranicy. Program jest emitowany od 2016 roku.