Dorota Szelągowska odnowi mieszkania kolejnych osób

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

W poniedziałek, 28 marca telewizja TVN rozpocznie emisję czwartego sezonu programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Prowadząca wyremontuje mieszkania kolejnych „skromnych bohaterów”.

Główną rolę w jednym z odcinków nowej edycji programu odegra Marcin Borkowski, znany wszystkim jako „Borkoś”. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ratowników medycznych, który od lat dzieli się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem. Marcin po regularnych dyżurach jeździł do wypadków jako „MotoAmbulans”. Za własne pieniądze kupił motor i wyposażył go w sprzęt medyczny.

Kilka miesięcy temu, w trakcie przejazdu do kolejnego zdarzenia drogowego, miał wypadek. Niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. Jednak wszystkie pieniądze odłożone na remont mieszkania poszły na leczenie Marcina. Dorota Szelągowska odwiedzi medyka, aby z niewielkiego pomieszczenia w bloku z wielkiej płyty znaleźć miejsce na dwa dziecięce pokoje i komfortową strefę dla ich rodziców.

W czwartym sezonie „Totalnych remontów Szelągowskiej” znalazło się też miejsce dla Krzyśka, którego największą pasją jest muzyka. Jako raper „Este” od lat organizuje lokalne imprezy, żeby zbierać pieniądze na cele charytatywne. Niedawno dostał lokal komunalny od miasta pod warunkiem, że w ciągu 18 miesięcy go wyremontuje. Mimo początkowego entuzjazmu, sytuacja go przerosła. Mieszkanie jest w tragicznym stanie.

„Totalne remonty Szelągowskiej” będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 21:35 w TVN.