Dostęp do CANAL+ o ponad 50% taniej – Black Weeks w Canal+ Online

mtom

Do 29 listopada dostęp do pakietu CANAL+ w serwisie Canal+ Online będzie oferowany w cenie 20 zł za 2 miesiące. W pakiecie udzielany jest dostęp zarówno do oferty VOD, jak i do kanałów linearnych.

Pakiet pozwala na dostęp do seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji od takich wytwórni jak m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal. Widzowie mogą zobaczyć również oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Planeta Singli, The Office PL, Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk) oraz transmisje wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów cyklu WTA Tour.

Klienci otrzymują również dostęp do 18 kanałów linearnych: CANAL+ Premium, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, nSport+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, Planete+, NOVELAS+, Ale Kino+, CANAL+ Family, CANAL+ Now, MiniMini+ i TeleToon.

Standardowo dostęp do pakietu CANAL+ kosztuje 45 zł. Z Canal+ Online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.