Drugi sezon „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” od listopada w CBS Reality

  • Telewizja
Autor: mtom

Od 1 listopada CBS Reality rozpocznie emisję drugiego sezonu programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. Grażyna Biskupska i jej rozmówcy powrócą do pięciu śledztw prowadzonych w sprawie wstrząsających zabójstw, do których doszło w Warszawie i jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat. Nowa seria programu będzie liczyć 5 odcinków.

Grażyna Biskupska to wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji – rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa. Razem ze swoimi rozmówcami odwiedzają po latach miejsca zdarzeń. Przypominają historie znalezienia ciał ofiar oraz okoliczności rozpoczęcia śledztw.

fot. CBS Reality

Każdy z pięciu odcinków poświęcony jest jednej sprawie kryminalnej. W nowych odcinkach znajdą się m.in. historie zabójstw dokonanych z chęci zysku, z podtekstem zemsty, wykorzystujących naiwność ofiary lub jej całkowite zaskoczenie. Grażyna Biskupska przypomni sprawy uprowadzonej obywatelki Chin oraz mordercy prostytutek przy jednej z tras wylotowych z Warszawy. Wróci do zabójstwa policjanta, które wywołało poruszenie nie tylko wśród mundurowych, ale i w całej Polsce. Opowie o morderstwie, które zaczęło się od wybuchu w pomieszczeniu biurowym w biały dzień, w obecności pracowników firmy.

Premiera pierwszego odcinka drugiej serii „Kryminalnych aktów inspektor Biskupskiej” w poniedziałek, 1 listopada o godzinie 22:00.