Drugi sezon serialu „Znaki” w kwietniu na AXN

  • Telewizja
Autor: mbog

7 kwietnia telewizja AXN rozpocznie emisję nowego sezonu serialu „Znaki”. Komisarz Trela spróbuje rozwiązać tajemnicę zaginięcia córki.

„Znaki” to serial będący połączeniem kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. W drugim sezonie akcja będzie toczyła się wokół historii zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka.

W tle pojawi się wątek zbliżających się wyborów. W Sowich Dołach pojawia się tajemniczy mężczyzna, który proponuje wsparcie kampanii wyborczej burmistrza. Jednak Paszke – pewny swojej pozycji – odmawia, nieświadomy konsekwencji takiej decyzji.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Andrzej Mastalerz, Piotr Trojan, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik i Rafał Cieszyński. W nowym sezonie pojawią się również nowe postacie grane przez Barbarę Wypych i Rafała Mohra. Serial „Znaki” był nagrywany w malowniczych plenerach Gór Sowich.

Drugi sezon serialu „Znaki” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:00 w AXN, od 7 kwietnia.