Drugi sezon serialu „Creepshow” od 29 lipca na AMC

  • Telewizja
Autor: mbog

Serial „Creepshow” powraca na ekrany telewizorów z drugim sezonem. Premiera 29 lipca w AMC.

„Creepshow” to serialowa antologia utrzymana w klimacie komediowego horroru. Produkcja powstała na podstawie komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Historia przedstawia wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk.

W drugim sezonie widzowie zobaczą Joego, który nie ma zbyt wielu przyjaciół, ale chętnie spędza czas z figurkami potworów z ulubionych horrorów. Wkrótce dowie się, jak pomocni mogą być jego zabawkowi przyjaciele. W innym odcinku pojawi się vloggerka podróżująca po miejscach, w których doszło do zbrodni. Dokumentacja swojego pobytu w nawiedzonym pensjonacie okazuje się być znacznie straszniejszym doświadczeniem, niż zakładała. Zaprezentowana zostanie również historia zatkanego odpływu. Hydraulik odkryje, że problem ma swój własny umysł.

W serialu występują m.in.: Ali Larter, Ryan Kwanten, C. Thomas Howell, Breckin Meyer, Kevin Dillon oraz Molly Ringwald. W specjalnym odcinku animowanym widzowie usłyszą głos Kiefera Sutherlanda oraz Joey Kinga.

Premiera serialu 29 lipca o godzinie 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze. 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

Logo AMC

AMC

Stacja telewizyjna prezentująca przede wszystkim klasyczne, amerykańskie filmy. Ponadto na antenie AMC (American Movie Classics) pojawiają się własne produkcje serialowe. Kanał jest dostępny w ponad 125 krajach na całym świecie.