Drugi sezon serialu „Terror” od 15 sierpnia w AMC

  • Telewizja
Autor: mbog

15 sierpnia, w czwartek telewizja AMC rozpocznie emisję nowego sezonu serialu „Terror”.

Serial „Terror” jest opowieścią osadzoną w realiach II wojny światowej. Opowieść jest utrzymana w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła drugiej części skupia się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

„Terror: Dzień hańby” jest produkcją AMC Studios. Głównym bohaterem serialu jest Chester Nakayama, w tej roli Derek Mio. Ponadto w serialu zagrali Kiki Sukezane, Cristina Rodlo, Shingo Usami, Naoko Mori i Miki Ishikawa. Za produkcję odpowiadali Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina. Producentami wykonawczymi są Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

„Terror: Dzień hańby” będzie można oglądać w czwartki o godzinie 22:00 w telewizji AMC. Pierwszy odcinek pojawi się już 15 sierpnia.

Logo AMC

AMC

Stacja telewizyjna prezentująca przede wszystkim klasyczne, amerykańskie filmy. Ponadto na antenie AMC (American Movie Classics) pojawiają się własne produkcje serialowe. Kanał jest dostępny w ponad 125 krajach na całym świecie.