Drugi sezon talk-show Marcina Prokopa „Z tymi co się znają” w piątki w Wirtualnej Polsce

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

Od piątku, na stronie głównej oraz w wybranych serwisach Wirtualnej Polski, będzie można oglądać drugi sezon programu Marcina Prokopa – „Z tymi co się znają”. W premierowym odcinku pojawi się rozmowa z analityk trendów, Natalią Hatalską.

„Z tymi co się znają” to talk-show Marcina Prokopa. Klimat i scenografię dla rozmów tworzą wnętrza i architektura Browaru Namysłów. Gośćmi drugiego sezonu będą m.in. Kortez, Tomasz Majewski, Robert Więckiewicz, Lech Janerka, zespół The Dumplings i Michał Sadowski.

Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób – powiedział Marcin Prokop.

Producentem programu jest FM Aldentro, spółka z grupy kapitałowej ATM Grupa, która specjalizuje się w produkcjach branded content. Za emisję i strategię reklamową w ramach Wirtualnej Polski odpowiada WP brand studio.

Talk-show „Z tymi co się znają” będzie emitowany w każdy piątek o godzinie 20:00 na stronie głównej WP oraz w serwisach Wirtualnej Polski. Ponadto program będzie dostępny na kanale YouTube Browaru Namysłów. Drugi sezon będzie liczył 20 odcinków.