Drugi sezon „Tropicieli” w TNT

  • Telewizja
Autor: MG

Serial „Tropiciele” powraca na antenę TNT już od 20 lutego. Po tragicznym finale pierwszej serii, Dory i jej przyjaciele spróbują wrócić do normalnego życia. Jednak szybko okaże się, że to trudniejsze, niż przypuszczali. Zanim produkcja pojawi się ponownie na antenie stacji, pierwszy sezon serialu można już oglądać na platformach VoD: Cyfrowy Polsat GO, IPLA, UPC NA ŻĄDANIE, Orange, PLAY NOW.

Paczka detektywów-amatorów musi jak naszybciej zatrzeć ślady tragedii, która wydarzyła się w finale pierwszego sezonu i spróbować za wszelką cenę wrócić do normalnego życia. Jednak wyrzuty sumienia nie pozwalają im zapomnieć o tym, co się stało. W dodatku na horyzoncie pojawia się policjantka Joy, której obecność jeszcze bardziej skomplikuje sytuację.

Drugi sezon „Tropicieli” składa się z dziesięciu odcinków. W rolach głównych ponownie pojawią się Alia Shawkat, John Reynolds, Meredith Hagner i John Early. Premiera we wtorek 20 lutego o godz. 21.00 na antenie TNT. W tym dniu zostaną wyemitowane cztery odcinki serialu, podobnie 27 lutego. Z kolei na dwa ostatnie epizody stacja zaprasza widzów 6 marca.

Pierwszy sezon serialu  jest już dostępny w serwisach internetowych. Produkcję mogą oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat w serwisie Cyfrowy Polsat GO (pakiet FILMY I SERIALE), subskrybenci IPLI (pakiet IPLA FILMY I SERIALE) i sieci Plus poprzez IPLĘ (pakiet IPLA PLUS), UPC (w serwisie UPC NA ŻĄDANIE), Orange i PLAY NOW (pakiet PODSTAWOWY). Jest on również emitowany we wtorki o 21:00 na antenie TNT.