„Dzień Dobry TVN” jesienią pół godziny wcześniej i z nową oprawą graficzną

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

31 sierpnia na antenę telewizji TVN powróci „Dzień Dobry TVN”. Jesienią program będzie emitowany o nowej porze.

Od 31 sierpnia „Dzień dobry TVN” będzie można oglądać codziennie od godziny 7:30, czyli 30 minut wcześniej niż dotychczas. Zmiany dotkną również warstwy wizualnej – logo programu zostało odświeżone. Odświeżono także wystrój studia.

Ponadto do grona prowadzących program dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, morning show poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się już jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni – powiedziała Małgorzata Ohme.

„Dzień Dobry TVN” mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy – wśród Państwa. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco – bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na nowy rozdział. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania DDTVN ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy Wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło – skomentował Filip Chajzer.

Jesienią nie zabraknie autorskich reportaży Lary Gessler i Anny Lewandowskiej. Ewa Mierzejewska pokaże pomysły na odmianę wystroju mieszkania, a Ania Ibisz i Dawid Kozioł pomogą w wyborze najciekawszych gadżetów. Natomiast Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie, a Qczaj zaproponuje ćwiczenia, by zachować zdrowie i sylwetkę.

Odświeżone „Dzień dobry TVN” będzie można oglądać codziennie od godziny 7:30, od 31 sierpnia.