„Dzień Dobry TVN” w Wielkanoc. Co w programie?

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Telewizja TVN będzie nadawała swój program poranny także w Święta Wielkanocne. Programu nie zabraknie także w Poniedziałek Wielkanocny.

„Dzień Dobry TVN” w każdy z tych dni rozpocznie się o godzinie 7:45 i potrwa do 11:20 w Wielkanoc i 11:05 w Poniedziałek Wielkanocny. W sobotę pojawią się wszyscy prowadzący. Od samego rana w sobotę w kawiarence na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej zostanie przygotowany specjalny warsztat, w którym najmłodsi będą mogli malować pisanki. W studiu Dorota Wellman i Szymon Czerwiński zajmą się przygotowaniem wielkanocnych potraw i opowiedzą o kulinarnych tradycjach w swoich domach.  Prowadzący będą mogli popisać się zdolnościami manualnymi lepiąc baranki z masła. Efekt końcowy oceni Marcin Prokop. 

fot. Bartosz Krupa/TVN Warner Bros. Discovery

Co w świątecznym „Dzień Dobry TVN”?

O świętach na Teneryfie opowie Marcin Prokop. Reporterzy „Dzień Dobry TVN” sprawdzą również między innymi skąd wzięły się dobrze znane świąteczne zwyczaje i jak Wielkanoc spędza się na Podlasiu. Wśród zaproszonych do studia gości będą sportowcy, którzy porozmawiają o tym czy w święta chociaż na chwilę rezygnują z towarzyszącej im na co dzień dyscypliny. Na kanapie zasiądą Anita Włodarczyk, Julia Szeremeta i Robert Korzeniowski. O męskim spojrzeniu na spędzanie świąt opowiedzą Jan Wieczorkowski, Marcin Bosak i Tomasz Sapryk. Ponadto tego dnia, specjalnie dla widzów „Dzień Dobry TVN”, Anna Dymna opowie o swoich przygotowaniach do Wielkanocy, a Krystyna Janda odsłoni kulisy swojej kariery.

fot. Bartosz Krupa/ TVN Warner Bros. Discovery.