Paulina Krupińska i Damian Michałowski

„Dzień Dobry Wakacje” codziennie w TVN. „Wiemy jak ważny jest dla naszych widzów program”

mbog

2 sierpnia powrócą codziennie wydania „Dzień Dobry Wakacje”. Poranny program telewizji TVN w lipcu był emitowany wyłącznie w weekendy.

„Dzień Dobry Wakacje” prowadzić będą znane już widzom duety: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W wakacyjnych odcinkach kontynuowane będą cykle: „Rey smakuje” z Mikołajem Reyem, „Do zobaczenie” z Michałem Cessanisem, „Co z tego wyrośnie?” z Łukaszem Skopem.

Wiemy jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie – mówi Ewa Baj, producentka „Dzień Dobry Wakacje”.

Nadawca informuje też, że w programie nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji nawet podczas urlopów i wyjazdów. Ponadto niektóre odcinki „Dzień Dobry Wakacje” zostaną zrealizowane w wyjazdowych studiach.

Marcin Prokop i Dorota Wellman
W poprzednich latach program był realizowany m.in. z rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie – fot. TVN

„Dzień Dobry Wakacje” można oglądać w soboty i niedziele od godziny 9:00 w TVN. Od 2 sierpnia program będzie emitowany również od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00.