Dzień Dziecka w TVN. Specjalna oprawa i odcinki programów, zbiórka pieniędzy

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

1 czerwca, w Dzień Dziecka telewizja TVN pokaże specjalne odcinki „Dzień dobry TVN” i teleturnieju „Milionerzy”. Ponadto nadawca kanału będzie zbierał fundusze w ramach akcji #zdrowiewgłowie, mającej na celu wsparcie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Polsce.

Z okazji Dnia Dziecka, stacja TVN przygotowała niespodziankę dla widzów. Na ekranach zobaczą oni specjalną oprawę graficzną. Bazą nowej identyfikacji będą dziecięce rysunki. Zmieniona zostanie również warstwa muzyczna oprawy, także będąca dziełem najmłodszych.

Szereg atrakcji pojawi się w czwartkowym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”. Poranne wydanie w całości zostanie dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodych widzów. Jak informuje nadawca, w planach są liczne niespodzianki, które rozbudzą wyobraźnię i wywołają uśmiech. O przygotowanie słodkich przyjemności w kuchni zadbają Piotr Kucharski wraz z synami, a na finał występ muzyczny zespołu Małe TGD.

Z kolei wieczorem stacja pokaże specjalne wydanie „Milionerów”. Tym razem, gośćmi będą Karolina Gorczyca z córką oraz Justyna Steczkowska i Jarosław Bieniuk w towarzystwie swoich synów. Całość wygranej trafi do podopiecznych Fundacji TVN.

Justyna Steczkowska
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Również antena TVN24 przekaże głos młodemu pokoleniu. W ramach akcji „Dajemy dzieciom głos” do studia zostaną zaproszeni dzieci i nastolatkowie, którzy opowiedzą o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz problemach, z którymi się mierzą.

Zbiórka funduszy

Przez cały dzień stacje TVN Warner Bros. Discovery będą emitować spoty informującej o organizowanej przez Fundację TVN zbiórce. W ramach akcji #zdrowiewgłowie zbierane są środki na tworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szpitalach na terenie całej Polski.

„Dzień dobry TVN” o godzinie 8:00, a „Milionerzy” o 20:55 w TVN.