Edycja „Mam Talent Ameryka” z Sarą James w Telewizji WP od 7 sierpnia

  • Telewizja
Autor: rafs

W najbliższą niedzielę w Telewizji WP premiera najnowszej edycji programu „Mam Talent Ameryka”, w której udział bierze Sara James.

Telewizja WP jako pierwsza w Polsce pokaże zmagania uczestników siedemnastego sezonu „Mam Talent Ameryka”, tuż po premierze w USA. To wyjątkowa edycja, ponieważ widzowie będą mogli śledzić poczynania zdolnej Sary James, polskiej piosenkarki, zwyciężczyni The Voice Kids, reprezentantki Polski w Eurowizji Junior.

Nadchodząca edycja kultowego programu jak zawsze bogata będzie w widowiskowe wystąpienia, a tym razem także polskie akcenty, bowiem talent Polki zachwycił jurorów. Po wejściu wokalistki na scenę, Simon Cowell rozpoczął rozmowę. Gdy Sara zdradziła, że pochodzi z Polski, producent telewizyjny dodał, że z naszego kraju pochodzi także część jego rodziny. Do dyskusji dołączył aktor Howie Mandel, który również odniósł się do swoich przodków. Na pytanie, dlaczego 14-latka zdecydowała się startować w amerykańskiej wersji programu, odpowiedziała:

Wiecie, jak to mówią, w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawdapowiedziała Sara James jurorom przed występem.

Zachwyt jurorów udzielił się także internautom. Klip z jej występu momentalnie stał się viralem, co przełożyło się na pierwsze miejsce w karcie „Na czasie” w serwisie YouTube. Udział w programie to ogromny krok w karierze młodej wokalistki.

Telewizja WP, jako kanał lifestylowy, dostarcza swoim widzom najlepsze programy rozrywkowe z całego świata. Kiedy dowiedzieliśmy się o wspaniałym występie Sary James podczas eliminacji do amerykańskiego Mam Talent, podjęliśmy starania, żeby pokazać aktualny sezon także polskim widzom, aby mogli w tym samym czasie co Amerykanie, kibicować Sarze w niewątpliwie jednej z największych przygód jej życia – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Nowe odcinki programu emitowane będą od 7 sierpnia w każdą niedzielę o godzinie 19:50 na antenie Telewizji WP.

Czym jest „America’s Got Talent”?

„Mam Talent Ameryka” (ang. „America’s Got Talent”) to amerykańska wersja show „Mam Talent” stworzonej przez Simona Cowella. W nim główną nagrodą jest milion dolarów oraz możliwość występu w Las Vegas Strip. Premiera amerykańskiej wersji programu miała miejsce w 2006 roku, do tej pory powstało siedemnaście sezonów