Hyuindai - Onet Rano

Elektryczny Hyundai nowym partnerem Onet Rano

rafs

Właściciel formatu „Onet Rano” nawiązał współpracę z Hyundai Motor Poland. Od 10 stycznia portal realizuje program z samochodu o napędzie wyłącznie elektrycznym.

Program „Onet Rano” jest jest realizowany z nowego studia, za które służy wnętrze Hyundai IONIQ 5. Ten SUV pokonuje długie dystanse, korzystając wyłącznie z napędu elektrycznego. Jak poinformował właściciel Onet.pl, IONIQ 5 oddaje zaangażowanie „Onet Rano” w zrównoważony rozwój i troskę o środowisko, a jego zeroemisyjny tryb jazdy sprawdzi się szczególnie podczas odcinków realizowanych w centrum miasta.

Od 5 lat tworzymy projekt, który konsekwentnie zdobywa nowych widzów, odpowiada na ich bieżące potrzeby i pytania, informuje oraz dostarcza emocji z samego rana, w tym szczególnym, mobilnym studiu, które niezmiennie nadaje ton i tworzy niezwykłą atmosferę rozmów. Program nieustannie się zmienia, ale obiecujemy, że jedno się nie zmieni – jakość, energia i pasja twórców programu. Cieszymy się z nowego partnerstwa, które wpisuje się w naszą misję wspierania rozwiązań zrównoważonego rozwojumówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Elektryczny Hyundai IONIQ 5

IONIQ 5 to pierwszy model submarki IONIQ, dedykowanej pojazdom elektrycznym. Został zbudowany na platformie Electric Global Modular Platform (E-GMP) – nowej płycie Hyundai Motor Group przeznaczonej dla pojazdów elektrycznych zasilanych akumulatorami. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma rodzajami akumulatorów – 58 kWh lub 72,6 kWh oraz napędem na wszystkie lub tylne koła. Zgodnie z danymi WLTP wersja z napędem na tylne koła i akumulatorami magazynującymi 72,6 kWh zapewnia maksymalny zasięg jazdy do 481 kilometrów na jednym ładowaniu. IONIQ 5 zapewnia wysoką wydajność i bardzo szybkie ładowanie. Dzięki instalacji o napięciu 800 V obie wielkości akumulatorów można naładować od 10 do 80% w zaledwie 18 minut na stacjach szybkiego ładowania.

–  Hyundai Motor angażuje się w budowę społeczeństwa bezemisyjnego, rozszerzając zobowiązanie do zerowej emisji oraz neutralności węglowej na wszystkie sektory mobilności do 2045 roku. Marka nie tylko wprowadza do oferty kolejne samochody z napędem elektrycznym, ale także, zarówno globalnie, jak i lokalnie realizuje projekty wspierające zrównoważony rozwój. Bardzo się cieszymy, że dzięki partnerstwu z projektem ONET Rano, Hyundai Motor Poland, wspólnie z redakcją programu, będzie miał okazję promować zalety elektromobilności wśród szerokiej grupy polskich odbiorców. Jesteśmy również przekonani, że forma programu umożliwi nam poruszenie wielu ciekawych tematów z obszarów, które Hyundai rozwija na świecie: innowacyjnych technologii mobilności przyszłości, robotyki czy energii wodorowej – mówi Paulina Tycner, Kierownik Działu Marketingu i PR Hyundai Motor Poland.

Program „Onet Rano” można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 7:55 na portalu Onet.pl.