Eleven Sports 1 w jakości 4K w ofercie UPC

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

7 lutego Eleven Sports 1 4K został włączony do oferty UPC. Mogą go oglądać posiadacze pakietu Mega Sport, w skład którego wchodzą także inne kanały Eleven Sports.

Eleven Sports 1 w jakości 4K jest na pozycjach 238 i 510 dekoderów UPC TV 4K Box. W MediaModułach CI+ kanał jest pod numerem 453. Kanał można odbierać również za pośrednictwem UPC TV Go.

Jednym z naszych priorytetów jest poszerzanie zasięgu Eleven Sports 1 4K. Otrzymujemy od kibiców wiele zapytań o dostępność tego kanału, co świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na transmisje sportowe wysokiej jakości. Cieszymy się, że do grona jego widzów dołączają abonenci UPC, jednego z największych graczy na naszym rynku – powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu ELEVEN SPORTS w Polsce.

Eleven Sports 1 4K zwiększa zasięg

Eleven Sports 1 4K jest wersją kanału Eleven Sports 1 nadawaną w jakości 4K. Na jego antenie można oglądać mecze czołowych europejskich lig piłkarskich i wyścigi Formula 1. Kanał dostępny jest w ofertach większości głównych operatorów. Wśród nich są m.in. UPC, Polsat Box, Platforma Canal+, Vectra, Netia, Toya, Inea, Orange czy Play.