Eleven Sports 4 od 17 kwietnia w Vectrze. „Otwarte okno” dla abonentów

  • Telewizja
Autor: mtom

Od wtorku, 17 kwietnia do oferty operatora kablowego Vectra dołączy kanał Eleven Sports 4. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. rozgrywki drużyn Serie A TIM, mecze piłkarskie LaLiga Santander i Ligue 1 Conforama oraz Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych Velux EHF.

Eleven Sports 4 znajdzie na pozycji 233 na dekoderach operatora. Kanał zostanie dołączony do pozostałych stacji dostępnych dotychczas w Pakiecie Eleven oraz zostanie dodany do Pakietu Platynowego. Dodatkowo, od 17 do 29 kwietnia wszyscy abonenci pakietów cyfrowych Vectry w ramach tzw. „otwartego okna” będą mogli bez dodatkowych opłat zapoznać się z pakietem Eleven zawierającym cztery kanały – Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Vectra jest pierwszym z ogólnopolskich operatorów kablowych, u którego można oglądać Eleven Sports 4. Dzięki czwartemu kanałowi jej abonenci otrzymają jeszcze więcej sportu w najlepszym światowym wydaniu. Jestem również pewien, że kibice, którzy zapoznają się z naszym programem w trakcie okna otwartego, docenią ofertę ELEVEN SPORTS. W tym okresie czeka ich ponad 70 relacji na żywo!” – mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.