„ESKA Dawaj!”. Milion rubli do wygrania w Radiu ESKA

  • Radio
Autor: mbog

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej Radio ESKA przygotowało konkurs, w którym do wygrania milion rubli. W połowie czerwca ruszy kolejna zabawa, tym razem sprawdzająca umiejętności fizyczne słuchaczy.

Aby wziąć udział w zabawie „ESKA Dawaj!” wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: „na co wydasz milion rubli?”. Udział w konkursie jest bezpłatny, formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Radia ESKA.

ESKA jest od tego, żeby dawać pozytywną energię, a z okazji zbliżającego się Mundialu postanowiliśmy dać coś jeszcze, czyli gruby pieniądz w twardej walucie. Do zgarnięcia jest łącznie grubo ponad milion rubli. Zabawa obfituje na poziomie oprawy i promocji w piłkarskie akcenty, ale kierujemy ją też do tych, którzy nawet jeśli nie lubią piłki nożnej, to lubią pieniądze. Całość wspieramy kampanią reklamową opartą głównie na spocie wideo, w którym nasi porankowcy Jankes, Kama i Rudy odegrali oskarowe role. Podsumowując, to jest prawdopodobnie najlepsza akcja promocyjna związana z Mistrzostwami w Rosji – mówi Andrzej Descours, Brand Manager Radia ESKA.

Współorganizatorem konkursu jest marka Crunchips. W marcu wraz z tym producentem Radio ESKA wyłoniła zwycięzcę, który pojedzie na Mistrzostwa Świata do Rosji w roli reportera. W ramach poprzedniej edycji tego konkursu należało wstawić na jeden z podanych portali społecznościowych film prezentujący swoje umiejętności reporterskie. Wideo należało oznaczyć hashtagiem #ESKAdawaj lub #CrunchipsReporter.

Z kolei od 17 czerwca do 15 lipca w największych miastach Polski odbędą się wydarzenia pod hasłem „ESKA Dawaj do bagażnika”. Uczestnicy zabawy będą otrzymywać nagrody za oddanie celnego strzału piłką do bagażnika samochodu.