Ola Ciupa

Eska TV pokaże specjalne odcinki „Projektu Impreska” z udziałem DJ-ów

mbog

Telewizja muzyczna Eska TV przygotowała specjalne odcinki programu „Projekt Impreska”. Ola Ciupa wraz z zaproszonymi gośćmi zagrają DJ-skie sety.

W „Projekcie Impreska” Ola Ciupa odwiedza kluby w całej Polsce. Sprawdza, jak bawią się ludzie w zależności od zamieszkiwanego województwa. Z powodu epidemii koronawirusa i zamknięcia klubów, Eska TV zawiesiła realizację tego programu.

Wraz z końcem maja stacja wznawia emisję premierowych odcinków „Projektu Impreska”. Specjalne wydania show zostały zrealizowane w studiu telewizyjnym Grupy ZPR Media. W programie Ola Ciupa wraz z zaproszonymi DJ-ami grają specjalnie przygotowane miksy piosenek. Za konsoletą stanęli między innymi: C-Bool, Skytech, Dj Brave oraz Adam the Great.

Premierowe odcinki „Projektu Impreska” można oglądać w piątki o godzinie 19:00 w Eska TV.

„Nagrywarka” i „Weekend z Eska TV” w studiu

Epidemia spowodowała zawieszenie zdjęć do części programów Eska TV, m.in. „Co się słucha?” i „Szybkie strzały”. Stacja jednak realizuje wybrane produkcje w studiu Grupy ZPR Media z wykorzystaniem połączeń internetowych. W „Weekendzie z Eska TV” Ola Kot i Filip „Rudanacja” Antonowicz rozmawiają z aktorami, muzykami i influencerami. Natomiast w „Nagrywarce” widzowie Eska TV opowiadają o tym, co robią w trakcie ogólnonarodowej kwarantanny.