Eurosport 1 i GOLFTV pokażą Masters Tournament 2019

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

8 kwietnia ruszy Masters Tournament 2019 – jeden z najważniejszych turniejów golfowych na świecie. Zawody pokaże w Polsce Eurosport 1 oraz serwis internetowy GOLFTV.

Eurosport 1 i GOLFTV – serwis streamingowy z materiałami na żywo i na żądanie dla fanów golfa na całym świecie – pokażą na wyłączność turniej Masters 2019 rozgrywany w Augusta National Golf Club. Transmisje obejmą wszystkie rundy, które zostaną rozegrane od czwartku do niedzieli, a także materiały dodatkowe w tym najważniejsze wydarzenia dnia i rywalizację Par 3 Contest, która odbędzie się w środę.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc pokazać w GOLFTV Masters kibicom w Polsce, Norwegii i Rosji, jako pierwszy z najważniejszych golfowych turniejów w tych krajach. Augusta National to jeden z najwspanialszych turniejów na świecie i nie możemy się doczekać wspólnego przeżywania wspaniałych momentów z miłośnikami golfa w kolejnych krajach – powiedział Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf i GOLFTV.

Poszerzając ofertę dla kibiców golfa, GOLFTV pokaże także podsumowanie turnieju obejmujące wszystkie najpiękniejsze uderzenia i ekscytujące momenty walki o jedno z najbardziej pożądanych golfowych trofeów, czyli Green Jacket.

GOLFTV cały czas się rozwija, dzięki czemu możemy pokazać widzom turniej w Auguście na żywo w kolejnych krajach. To wyraz naszej ambicji, którą jest zbudowanie najlepszego serwisu dla fanów golfa na całym świecie – dodał Alex Kaplan.

Transmisje z turnieju Masters Tournament będzie można oglądać po godzinie 20:00 od 11 do 14 kwietnia na antenie Eurosport 1. Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie będzie również możliwy za pośrednictwem strony GOLF.TV oraz w aplikacji GOLFTV.