Eurosport nadaje studio przed transmisjami ze sportów zimowych

  • Telewizja
Autor: rafs

Od 3 stycznia br. polska wersja kanału Eurosport 1 nadaje studio przed transmisjami ze sportów zimowych. Głównym tematem w studiu jest Turniej Czterech Skoczni.

fot. twitter.com/kolinski_adam

Studio, jak do tego doszli widzowie po zdjęciu Jakuba Kota na Instagramie, jest nadawane z centrali Eurosportu w Paryżu. Program studyjny Eurosportu prowadzi dziennikarz tej stacji, a także Eleven Sports i Radia Zet, Michał Korościel, jego gościem jest młodszy brat Macieja Kota, Jakub. Dzisiaj również gościem studia – także w ramach transmisji z biathlonu – był Mistrz Świata z 1995 w biegu indywidualnym, wybitny reprezentant Polski w biathlonie Tomasz Sikora. Studio uzupełniają wywiady przeprowadzane na skoczni oraz poza nią ze skoczkami i osobami zaangażowanymi m.in. w sukcesy skoczków czy produkcję kombinezonów.

Podczas trwania programu zostało potwierdzone, że to studio będzie w Eurosporcie w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Warto nadmienić, że Eurosport wysłał także komentatorów – Igora Błachuta i Marka Rudzińskiego – na ostatnie dwa konkursy Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku i Bischofschofen.