FIFA Ekstraklasa Cup 19 w Polsat Games

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Turniej e-sportowy FIFA Ekstraklasa Cup w zbliżającym się sezonie zmieni formułę. Widowisko pokaże kanał Polsat Games – pierwsza transmisja pojawi się już 18 marca.

W 2019 roku odbędzie się trzecia edycja turnieju FIFA Ekstraklasa Cup. W poprzednich latach zawody były jednodniowe, a drużyny składały się z dwóch zawodników – piłkarza i zawodnika wyłonionego
w eliminacjach
. Natomiast relację z wydarzenia można było zobaczyć na antenie Canal+ Sport. Zwycięzcą FIFA Ekstraklasa Cup 18 była wirtualna drużyna Cracovii.

W najbliższym sezonie zostaną wprowadzone zmiany w zasadach. Ponadto, o czym informował dziennikarz Przeglądu Sportowego Tomasz Włodarczyk, turniej będzie rozgrywany w systemie ligowym – od marca do maja.

Turniej e-sportowy pokaże Polsat Games. 18 marca o godzinie 17:00 ruszy transmisja pierwszych spotkań w grę w FIFA Ekstraklasa. Następne kolejki będą emitowane 30 oraz 31 marca od godziny 11:00. Każda transmisja będzie trwać około 5 godzin.

Kanał Polsat Games nadaje od 15 października 2018 roku. W swojej ofercie posiada japońskie seriale animowane, programy o grach i nowych technologiach, a także show z gwiazdami internetu. Na antenie Polsat Games pojawiają się również transmisje rozgrywek e-sportowych na wyłączność, m.in.: Ultraliga oraz League of Legends European Championship.