Prowadzący Dance Dance Dance

Finał „Dance Dance Dance” 25 kwietnia w TVP 2

mbog

W związku z epidemią COVID-19, Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

18 kwietnia TVP 2 pokaże ostatni, wcześniej nagrany odcinek tanecznego show. Widzowie zobaczą występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów.

Tydzień później, w studiu „Pytania na śniadanie”, zostanie zrealizowany finał tanecznego show. Podczas programu zostaną przypomniane wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tysięcy złotych.

Odcinek poprowadzą Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel. W studiu pojawią się również Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

Jurorzy Dance Dance Dance
W drugiej edycji „Dance Dance Dance” do grona jurorów dołączyła Anna Mucha – fot. Telewizja Polska / Natasza Młudzik

Ostatnie odcinki show „Dance Dance Dance” będzie można obejrzeć 18 i 25 kwietnia po godzinie 20:00 w TVP 2.