Finał Pucharu Niemiec w Eurosporcie 1

  • Telewizja
Autor: mbog

25 maja, w sobotę na Stadionie Olimpijskim w Berlinie odbędzie się finał Pucharu Niemiec. W spotkaniu zmierzą się Bayern Monachium i RB Lipsk. Mecz oraz studio piłkarskie będzie można obejrzeć w Europorcie 1 oraz w serwisie Eurosport Player.

W wielkim finale Pucharu Niemiec, który rozegrany zostanie 25 maja, zmierzą się mistrz Niemiec i trzecia drużyna minionego sezonu. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie wystąpi między innymi Robert Lewandowski, który oprócz zdobycia podwójnej korony z Bayernem Monachium może także sięgnąć po dublet indywidualnie. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców Bundesligi. Jeśli w sobotę zdobędzie choć jedną bramkę, zdobędzie tytuł najlepszego strzelca Pucharu Niemiec.

Mecz Bayern Monachium – RB Lipsk rozpocznie się o godzinie 20:00. Spotkaniu towarzyszyć będzie studio z udziałem m.in. Andrzeja Strejlaua i Macieja Żurawskiego, które zacznie się o godzinie 19:15. Widzowie usłyszą w nim także relacje prosto z Berlina. Dziennikarz Eurosportu Rafał Sak przedstawi raport z samego centrum sportowej akcji oraz przeanalizuje szanse obu zespołów wraz z Radosławem Gilewiczem. Natomiast po zakończeniu spotkania przeprowadzi wywiady z bohaterami finału.

Mecz Bayern Monachium – RB Lipsk będzie można zobaczyć 25 maja, w sobotę w Eurosporcie 1. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 19:15. Dodatkowe materiały wideo, w tym skrót spotkania, pojawią się na stronie Eurosport.pl.