Format „Are You the One” powraca. Sezon dostępny w Paramount+ od sierpnia w MTV Polska

  • Telewizja
Autor: mab

12 sierpnia widzowie MTV Polska zobaczą pierwszy odcinek programu „Dopasowani UK”. Produkcja na międzynarodowym rynku dostępna jest m.in. na platformie Paramount+.

Program oparty jest na randkowym formacie „Are You the One”. Dwudziestka singli spędza wspólnie wakacje, próbując stworzyć jak najbardziej dopasowane pary. Przed programem zespół psychologów i swatów określił, kto najlepiej pasuje do kogo. Jeśli uczestniczy odnajdą swoją „drugą połówkę”, wygrają pieniądze.

Pierwsza brytyjska edycja została nagrana na Malcie. Główna nagroda to 200 tysięcy funtów. Produkcja jest już dostępna m.in. dla użytkowników platformy Paramount+ w Wielkiej Brytanii.

„Dopasowani UK” od piątku, 12 sierpnia o godzinie 22:00 w MTV Polska.

Produkcje Paramount+ w MTV Polska

„Are You the One UK” nie będzie pierwszym programem z biblioteki Paramount+ (platforma streamingowa niedostępna w Polsce), który można obejrzeć w MTV Polska. Zaledwie pięć dni po premierze w internecie, 24 lipca kanał pokazał dokument „The Day the Music Died: American Pie”. Produkcja opowiada o śmierci trzech popularnych muzyków rock’n’roll w tragedii lotniczej w 1959 roku oraz historię napisanego w związku z tą tragedią utworu „American Pie”.

Właściciel platformy nie poinformował jeszcze o planach startu Paramount+ w Polsce.