Formaty Onetu podczas Mundialu 2022 w Katarze. „Studio meczowe” z Radosławem Majdanem

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Portal Onet przedstawił swoją ofertę formatów podczas mistrzostw świata w Katarze.

Od poniedziałku, 14 listopada na łamach serwisu Przegląd Sportowy Onet jest format „Polskie mundiale” poświęcony występom Polaków na najważniejszej imprezie piłkarskiej świata. Przypominane są wszystkie występy kadry podczas MŚ, w tym także te najbardziej udane z 1974 i 1982 roku. We wtorek, 15 listopada zadebiutował format „Korzenie kadry”. W nim będą sylwetki przyszłych liderów reprezentacji Polski. Pojawi się m.in. sylwetka Matty’ego Casha, Nikoli Zalewskiego czy Sebastiana Szymańskiego.

W środę, 16 listopada na łamy serwisu Przegląd Sportowy Onet powróciły wywiady z ikonami sportu. Tym razem w ramach cyklu „Ikony mundialu” będzie seria wywiadów z zawodnikami, którzy kształtowali historię piłkarskich mistrzostw świata. Wśród rozmówców znajdą się m.in.: Łukasz Podolski, Lothar Matthäus oraz Zbigniew Boniek.

„Misja Katar” i „Studio meczowe” na Onecie

Onet planuje dwa formaty wideo podczas mistrzostw świata. Pierwszym będzie „Misja Katar”.  Od 19 listopada, codziennie, po programie Onet Rano na stronie głównej Onetu i Przeglądu Sportowego Onet Radosław Majdan, Łukasz Olkowicz i Jarosław Koliński będą rozmawiać o wydarzeniach boiskowych. W programie będą pojawiać się goście.  Będą także korespondenci Przeglądu Sportowego Onet z Kataru: Izabela Koprowiak, Dariusz Dobek i Robert Błoński.

Mamy znakomitą ofertę, bo jeśli naszym ekspertem zostaje m.in taka legenda futbolu jak LotharMatthäus, a to znaczy, że nie ma dla nas limitów. Współpracujemy również z wieloma uznanymi sportowymi mediami zagranicznymi (Bild, DieWelt, szwajcarski Blick, serbski Sportal), więc nasza propozycja na mundial to prawdziwe mistrzostwo świata. Mamy pięć formatów na piątkę, już nie możemy doczekać się pierwszego gwiazdka sędziego. Jestem naprawdę dumny z tego jak się przygotowaliśmy i co zaprezentujemy internautom i kibicom. Trzymamy kciuki za sukcesy reprezentacji Polski w Katarzemówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet

Drugim formatem wideo, który będzie ukazywał się w trakcie piłkarskich MŚ będzie „Studio meczowe”. To znany widzom format, emitowany przy spotkaniach Polaków w Katarze. Wśród prowadzących Jarosław Koliński, Radosław Majdan, Łukasz Olkowicz.