FOX zmienia się w FX. Co w ramówce?

  • Telewizja
Autor: mab

Już 7 listopada kanał FOX zmieni nazwę na FX. Mimo tych przemian, w ramówce stacji pozostaną znane seriale.

Od 13 listopada stacja będzie emitować drugi sezon produkcji „Agenci NCIS: Hawaje”. Widzowie będą obserwować losy agentki specjalnej Jane Tennant i jej zespołu śledczego. Tym razem detektywom pracującym na malowniczych Hawajach przyjdzie zmierzyć się z przestępstwami, w które zaangażowany jest personel wojskowy i które zagrażają bezpieczeństwu nie tylko stanu Aloha, ale także całego państwa. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10.

Tego samego dnia na antenie stacji zadebiutuje trzecia seria produkcji „Agentka McCall”. Robyn jest samotną matką, która w tajemnicy przed najbliższymi wykorzystuje swoje umiejętności i pomaga organom ścigania. W przeszłości była agentką CIA, więc posiada odpowiednie kompetencje, z których korzysta wspólnie z byłym snajperem, hakerem i detektywem nowojorskiej policji. Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 21:05.

„Genialna Morgane” powraca w środę, 15 listopada. Od początku nowego sezonu bohaterka będzie musiała zmagać się z rozbitą rodziną, rozpadającym się domem i ojcem – Serge Alvaro, który na siłę próbuje wrócić do jej życia. Alvaro, tak jak Morgane, jest genialnym intrygantem i osobą z wysokim potencjałem intelektualnym, jednak jego postać zdecydowała się w pójść w złym kierunku.

Natomiast w czwartki o godzinie 22:00 widzowie FX zobaczą serial na podstawie bestsellerowej serii autorstwa Karin Slaughter. Produkcja „Will Trent” opowiada historię agenta specjalnego z biura śledczego w stanie Georgia. Bohater jako dziecko został porzucony i całe dzieciństwo borykał się z przeciążonym systemem opieki społecznej. Te trudne doświadczenia sprawiły, że stał się zdeterminowanym mężczyzną, który nie chce dopuścić do tego, by inni byli porzucani, tak jak on. Dzięki temu Will ma najwyższy wskaźnik rozwiązywania spraw w swojej jednostce.

Filmowe niedziele

W listopadzie nadawca zaprasza na maraton filmowy z Jackiem Sparrowem. 5 listopada o godzinie 20:00 widzowie zobaczą film „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”. Natomiast tydzień później o tej samej godzinie stacja pokaże część „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”.