Gabriel Borowy dyrektorem zarządzającym Motowizji

  • Telewizja
Autor: rafs

Gabriel Borowy objął stanowisko dyrektora zarządzającego Motowizji.

Borowy był współtwórcą Valvoline Rajdu Małopolski oraz byłym redaktorem naczelnym oficjalnych stron mistrzostw Polski i pucharu Polski w rajdach samochodowych.

Objęcie przez niego stanowiska jest skutkiem kontynuacji współpracy Motowizji z GB promotion, agencją 360˚, która od blisko 10 lat wspiera sporty motorowe.  Współpraca rozpoczęła się na początku roku 2021. Od roku 2022 firma ma już statut partnera rozwojowego i wspiera telewizję na wielu frontach.

Wprowadziliśmy szereg zmian, które pozwoliły otworzyć się Motowizji na nowe kierunki. Już teraz notujemy znaczne poprawy w statystykach oglądalności czy zasięgów w internecie, który integruje i informuje widzów o treściach i programach. Jest ich coraz więcej, łącznie z transmisjami na żywo z najważniejszych lig, w tym od niedawna Rajdowych Mistrzostw Świata. Polacy długo czekali na powrót WRC na żywo do telewizji, a to dopiero początek. Przed nami duże wyzwania mówi Gabriel Borowy, dyrektor zarządzający Motowizji

GB promotion to profesjonaliści, a na takich od zawsze stawia Motowizja. W ciągu dwóch lat poznaliśmy swoje potrzeby i możliwości, wytyczając wspólną wizję, która określiła kierunek naszych działań na najbliższe lata. Przed nami ekscytujący czas i mam nadzieję, wiele dobrych informacji dla widzów – dodaje Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Co to Motowizja?

Motowizja to kanał motoryzacyjny dostępny w ofercie sieci satelitarnych, kablowych i internetowych. Transmituje krajowe i zagraniczne sporty motorowe, patronując czołowym krajowym seriom i wydarzeniom motorsportowym.