EFM Show

Gala EFM SHOW 9 kwietnia w WP Pilot

mbog

9 kwietnia o godzinie 18:00 w WP Pilot rozpocznie się transmisja EFM SHOW, sportowej gali MMA. O emocje widzów zadbają między innymi Akop Szostak, Radosław Słodkiewicz, Michał Pasternak, Maciej Różański.

Podczas jednego wieczoru EFM SHOW odbędzie się aż trzynaście walk. Na widzów czeka moc sportowych atrakcji, które zapewni między innymi rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. Ponadto EFM SHOW uświetni element YouTubowej rywalizacji. Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się m.in. Robert Pasut i Alan Andersz. To ich podopieczni – sportowcy, wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Finał rywalizacji odbędzie się zarówno w formule walk MMA, jak i finałowych starć pomiędzy kapitanami drużyn. Zwycięzcy otrzymają 100 tysięcy złotych do podziału.

WP Pilot jako pierwszy umożliwi zakup dostępu do Gali EFM SHOW. Będzie go można nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z Galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter PLUS w przypadku włączenia subskrypcji.

Promocyjna cena pakietów wynosi 20,99 złotych i obowiązuje do 31 marca 2021. Po tym czasie cena pakietu będzie wynosiła 25,99 złotych.

Logo WP Pilot

WP Pilot

Platforma umożliwiająca odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Aplikacja WP Pilot posiada w swojej ofercie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Usługa jest dostępna m.in. poprzez stronę internetową oraz aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox.