Gala ACA 114

Gala europejskiej organizacji MMA – ACA 114 w WP Pilot

mbog

W czwartek, 26 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się Gala ACA 114. W karcie walk pojawi się aż dziesięciu Polaków. Transmisja w modelu Pay Per View w WP Pilot.

W pojedynku wieczoru o mistrzowski pas królewskiej kategorii rywalizować będzie Daniel Omielańczuk. Polski zawodnik ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu, a walka o tron prestiżowej federacji ACA będzie zwieńczeniem jego długiej kariery. Rywal Omielańczuka to Amerykanin Tony „Hulk” Johnson, który po raz trzeci wystąpi w Polsce.

Na gali ACA 114 wystąpi czołówka europejskiej sceny MMA, w tym Rafał Haratyk, który może pochwalić się serią zwycięstw. Na Gali czeka go ostatnia przeszkoda przed starciem o mistrzowski pas wagi średniej.

Gala federacji ACA to kolejna impreza sportowa dostępna w systemie Pay Per View dla użytkowników WP Pilota. Wcześniejsze transmisje zawodów MMA cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego poszerzenie oferty jest naturalnym krokiem – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

Cena pakietu „Gala ACA 114” z dostępem do kanału w WP Pilot, na którym odbędzie się transmisja, wynosi 24,99 złotych.

Logo WP Pilot

WP Pilot

Platforma umożliwiająca odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Aplikacja WP Pilot posiada w swojej ofercie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Usługa jest dostępna m.in. poprzez stronę internetową oraz aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox.