Gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław również w WP Pilot

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • WP
Autor: mbog

W sobotę, 27 listopada odbędzie się gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Wydarzenie będzie dostępne w systemie PPV w aplikacji WP Pilot. W gratisie użytkownik dostanie dostęp do pakietu Starter Plus z ponad 50 kanałami telewizyjnymi.

Podczas gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław, która odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita, dojdzie do starcia o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej: Szymon Bajor podejmie Bartosza Szewczyka. Ponadto tego wieczoru w klatce Mateusz Rębecki zmierzy się z Arkadiy Osipyanem o należący do Polaka pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej. Rękawice skrzyżują także Dominik Zadora z Anatolijem Hunanyanem o pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Cezary Oleksiejczuk podejmie natomiast Aiguna Akhmedova, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii do 77 kilogramów.

Od kilku lat nieustannie rozwijamy ofertę płatnych wydarzeń sportowych (Pay Per View). Po transmisjach gal EFM, ACA, czy Kick Boxing Night proponujemy teraz użytkownikom WP Pilota niezwykle pasjonującą galę bokserską z udziałem kluczowych zawodników FEN 37 i jednocześnie ponad 50 kanałów telewizyjnych. Tak, aby po niezwykle intensywnym wydarzeniu sportowym nasi abonenci mogli uspokoić sportowe emocje, oglądając kanały TV na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu – mówi Marcin Malicki, Prezes WP Pilot.

Dostęp do gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław i Pakietu Starter Plus na 30 dni wyniesie 35 złotych.

FEN 37 w PPV w Polsat Box

Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) oraz użytkownicy serwisu streamingowego Polsat Box Go będą mogli obejrzeć w ramach usługi PPV zbliżającą się galę FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Cena za dostęp do wydarzenia na platformach należących do Grupy Polsat Plus wyniesie także 35 złotych.