Gala MMA „European Fight Masters” w PPV w WP Pilot

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

Platforma telewizyjna WP Pilot po raz pierwszy udostępni wydarzenie sportowe w modelu „Pay Per View”. W sobotę, 20 czerwca odbędzie się transmisja z gali MMA „European Fight Masters”.

„European Fight Masters” powraca z galą telewizyjną, na której wystąpią zawodnicy MMA z Polski i Europy. W czterech kategoriach wagowych zostanie wyłoniony nowy mistrz federacji EFM. W Dortmundzie wystąpią m.in.: Michał Materla, Maciej Różański, Mateusz Piskorz, Wojciech Janusz i Michał Domin.

Transmisje „Pay Per View” to dla nas nowa, ekscytująca ścieżka biznesowa. Po raz pierwszy w Wirtualnej Polsce będziemy na żywo prowadzić transmisję z eventu sportowego w tym modelu – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

Duża część użytkowników WP Pilota to fani sportu, którzy chętnie odwiedzają nas podczas meczów polskiej reprezentacji czy rozgrywek sportowych na kanałach Eleven. Mamy nadzieję, że udostępniając transmisje Gali MMA, jeszcze bardziej wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – powiedziała Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Dostęp do transmisji gali EFM 3 będzie można wykupić w ramach oddzielnego pakietu. Koszt jednorazowy emisji to 24,99 złotych.

WP Pilot jest platformą umożliwiającą odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Aplikacja posiada w swojej ofercie ponad 90 kanałów telewizyjnych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. Usługę można uruchomić poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.