Gala Nickelodeon Kids’ Choice Awards już 4 marca. Sanah, Sara James i Roxie Węgiel wśród nominowanych

  • Telewizja
Autor: mab

Warning: Undefined variable $retour in /home/klient.dhosting.pl/michaal/omediach.info/public_html/wp-content/themes/site/inc/shortcodes.php on line 70

Nickelodeon przygotowuje się do wielkiej gali Kids’ Choice Awards. Nadawca ogłosił nominowanych w kilkudziesięciu kategoriach.

Wśród nominowanych nie brakuje artystów i influencerów z Polski. Statuetkę w kategorii „Ulubiona polska gwiazda” mogą zgarnąć Sara James, Małe TGD, Roxie Węgiel, Sanah lub Kuba Szmajkowski. O tytuł „Najlepszego polskiego influencera/influencerki” powalczą z kolei Maria Jeleniewska, Natalia Skroczek, Margarita Ishchenko, Kacper JASPER Essa i Damian Tkaczuk.

Ponadto nominowani zostali między innymi Jenna Ortega, Jack Harlow, GAYLE, Joji, Nicky Youre i Letitia Wright. „Stranger Things” prowadzi z sześcioma nominacjami, a tuż za serialem plasują się „That Girl Lay Lay”, „High School Musical: Serial” i „Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi”, każde z czterema nominacjami.

Fani mogą oddawać głosy na oficjalnej stronie Kids’ Choice Awards. Galę poprowadzą w tym roku gospodarz „CBS Mornings” i komentator sportowy CBS, Nate Burleson oraz gwiazda amerykańskich mediów społecznościowych Charli D’Amelio.

Nate Burleson i Charli D'Amelio
Nate Burleson i Charli D’Amelio – fot. Nickelodeon

Finał plebiscytu, który po raz pierwszy w historii będzie miał miejsce w Microsoft Theater, odbędzie się w nocy z soboty 4 marca na niedzielę 5 marca o godzinie 1:00. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2023 już 8 marca o godzinie 18:00 na Nickelodeon.