Gale Underground Battle od 21 grudnia w Fightklubie

  • Telewizja
Autor: mbog

21 grudnia na antenie telewizji Fightklub zadebiutuje program „UGB MMA”. Jest to cykl prezentujący najlepsze gale filipińskiej organizacji Underground Battle.

UGB to największa organizacja MMA na Filipinach i jedna z najważniejszych w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Została powołana do życia w 2014 roku i właśnie wtedy zorganizowała swoją pierwszą galę w Angeles. Od tamtej pory pod jej auspicjami odbyło się ponad czterdzieści widowisk, ostatnie z nich w grudniu 2019 roku w Cagayan. Kolejne, jak na razie, nie doszły do skutku przez globalną pandemię koronawirusa.

W programie „UGB MMA” zaprezentowane zostaną najważniejsze walki organizacji Underground Battle z ostatnich lat. Będą one prezentowane co tydzień, w poniedziałek w godzinnym magazynie.

Dzięki relacjom z Underground Battle stacja dysponuje kompleksową ofertą wielu gal, a do części z nich prawa posiada na wyłączność. Już od ponad dwóch lat kibice mogą oglądać w Fightklubie wszystkie gale ONE Championship, a także Enfusion Cage i LUX Fight League czy wybrane pojedynki Road FC, Kunlun FC i RXF. Od nowego roku do oferty tej dołączą ekskluzywne gale Fight Night Global, tak więc każdy fan MMA z pewnością znajdzie w tej ofercie zadowalającą go pozycję – informuje nadawca w komunikacie.

Gale Underground Battle od 21 grudnia w Fightklubie. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 22:00.