Gazeta.pl przedstawiła skład przyszłego zarządu spółki. Kto w nim zasiądzie?

  • Internet
  • Agora
Autor: rafs

Spółka Gazeta.pl wydziela się z Grupy Agora. Zarząd Agory zdecydował o składzie zarządu nowej spółki jako zorganizowana część przedsiębiorstwa.

Spółka będzie miała czteroosobowy zarząd. W nim prezeską będzie Agnieszka Siuzdak, która jest prokurentką Agory, dotychczas odpowiedzialna za pion Gazeta.pl w Agorze.

fot. Grupa Agora

Przekształcenie w spółkę to dla nas bardzo ważny moment. To nowa energia i nowe możliwości rozwoju i budowy biznesu. Poprzeczkę zawieszamy sobie wysoko, rozumiemy odpowiedzialność, która na nas ciąży i jesteśmy zdeterminowani, by z sukcesami budować wyjątkowe medium jakim – dla nas i dla wielu naszych użytkowników – jest Gazeta.pl – mówi Agnieszka Siuzdak.

Pozostały skład zarządu Gazeta.pl

W zarządzie Gazeta.pl znajdą się również Małgorzata Blada, dotychczas dyrektorka operacyjna Gazeta.pl, Artur Birnbaum, dyrektor ds. strategii i analiz biznesowych Gazeta.pl oraz Bartosz Wysocki, dyrektor ds. przychodów Gazeta.pl. Spółka będzie posiadała także dyrektorkę finansową, którą będzie Agnieszka Michalak-Krupa, dotychczas kontrolerka finansowa odpowiedzialna za segment Internet w Agorze.

Kiedy powstała spółka Gazeta.pl?

Gazeta.pl Sp. z o.o. została zarejestrowana 17 sierpnia 2023 r., a rozpoczęcie jej działalności operacyjnej planowane jest na 1 kwietnia 2024 r.