„Gotowi do gotowania. Start!” codziennym programem TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

9 września TVP 2 rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowo-kulinarnego „Gotowi do gotowania. Start!”. Show jest przygotowany w pełnej współpracy z partnerem – Jeronimo Martins, właścicielem sieci sklepów Biedronka.

„Gotowi do gotowania. Start!” to pełne życia show, w którym dwie drużyny – w każdej dwie osoby: profesjonalny szef kuchni oraz miłośnik gotowania – mają jedynie 20 minut, aby przygotować smaczne i kreatywne danie. Produkty użyte do przygotowania dania są dostępne w sieci sklepów Biedronka, a ich łączna wartość nie jest większa niż 25 złotych.

Obecna w studiu publiczność na końcu każdego odcinka oceni potrawy przygotowane przez drużyny i zagłosuje na najlepsze dania. Zwycięzcą odcinka jest kulinarny amator, który wraz z profesjonalnym szefem kuchni tworzy drużynę. Nagrodą w programie jest voucher na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Program poprowadzi Marzena Rogalska. Uczestników amatorów w ich kulinarnych zmaganiach wspierać będą profesjonalni szefowie kuchni: Marco Ghia, Adriana Marczewska, Michał Bałazy, Dominika Wójciak, Piotr Ostrowski oraz Charles Daigneault, którzy odkryją przed widzami tajniki sztuki kulinarnej. Program „Gotowi do gotowania. Start!” jest oparty na zagranicznej formacie „Ready Steady Cook”.

Premierowe odcinki „Gotowi do gotowania. Start!” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30 w TVP 2, od 9 września.