Dzikie pszczoły TVP1

Grecki serial „Dzikie pszczoły” zastąpi „Klan” i „Kastę” w TVP1

mbog

28 czerwca TVP1 pokaże pierwszy odcinek greckiego serialu „Dzikie pszczoły”. Produkcję będzie można oglądać w paśmie, w którym dotychczas emitowano „Klan” i „Kastę”.

„Dzikie pszczoły” to grecki serial kostiumowy. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa. Ślub Eleni ma ogromny wpływ na życie sióstr.

Reżyserem serialu jest Lefteris Charitos. W role główne wcielają się: Danai Mihalaki, Elli Tringou, Maria Kitsou oraz Leonidas Kakouris.

„Dzikie pszczoły” – co w odcinkach?

W pierwszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły” widzowie poznają bohaterów produkcji. Po śmierci ojca, Eleni dziedziczy posiadłość. Odmawia jednak jej sprzedaży wpływowemu bogaczowi. Na drodze Eleni pojawia się Sergios, czyli ukochany syn Doukasa. Chłopak, chcąc przysłużyć się ojcu, postanawia ożenić się z dziedziczką, która wniesie w posagu swoją ziemię. W tym celu Sevastosowie uciekają się do podstępnych metod.

Ślub dochodzi do skutku. Jednak następnego dnia Sergios znika, jak się później okazuje – zmarł. Sierżant Proussalis przesłuchuje panny Stamiris, które jako ostatnie widziały młodego pana. Siostry zeznają, że w noc poślubną nic szczególnego się nie wydarzyło, a Sergios wyszedł o świcie w pole.

W międzyczasie Nikiforos, który rzucił posadę dyplomaty i chce zostać pisarzem, wraca na wieś. Przypadkowo poznaje Assiminę, siostrę Eleni i zakochuje się w niej.

Serial kostiumowy „Dzikie pszczoły” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w TVP1.