Grupa Onet z aplikacją mobilną Noizz

  • Internet
  • Onet
Autor: redakcja

Grupa Onet-RAS Polska uruchomiła aplikację mobilną Noizz. To odpowiedź na oczekiwania użytkowników, którzy są głównym odbiorcą serwisu – generacji C. Wszystkie dostępne w aplikacji materiały są przygotowywane przez redakcję serwisu Noizz.

Jak mówią autorzy, aplikacjaa Noizz przeznaczona jest dla internautów, którzy tworzą i na bieżąco komentujących trendy. Dzięki niej użytkownik jeszcze szybciej będzie informowany o zmianach na kulturalniej mapie wydarzeń.

Noizz z aplikacją to naturalny krok, który ułatwi naszym użytkownikom dostęp do treści Noizz – blisko 60 proc. odbiorców korzysta z serwisu Noizz za pomocą urządzeń mobilnych. W ten sposób umożliwiamy czytelnikom jeszcze szybszy kontakt z kulturą miejską, najnowszymi trendami i głosem społeczności Connected. Polska jest pierwszym krajem, w którym zaistniała marka Noizz. Obecnie serwis jest obecny również w Serbii, Rumunii, Niemczech, na Słowacji i na Węgrzech. Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje aplikacja Noizz i z pewnością nie poprzestaniemy wyłącznie na rynku krajowym – mówi Justyna Bajer, head of Noizz.

Poza nowościami w kulturze, muzyce, czy modzie w aplikacji będzie można znaleźć m.in ludzkie historie, opinie, wywiady, materiały wideo czy Noizz Food. Aplikacja Noizz jest dostępna na systemy iOS i Android.