Grupa PTWP uruchamia portal lifestylowy. „Pobudza wyobraźnię i poszerza horyzonty”

mtom

W czwartek, 18 listopada wystartował serwis lifestylowy Well.pl. Redaktor naczelną serwisu została Aleksandra Nagel, związana wcześniej m.in. z Kobieta.pl i WP Kobieta.

Twórcy tłumaczą, że serwis powstał w odpowiedzi na rosnącą świadomość konsumentów dóbr premium oraz kształtujące się na jej podstawie trendy związane z ideą zdrowego i odpowiedzialnego stylu życia. W ramach Well.pl prowadzone są działy: styl, home&garden, art&culture, life oraz ludzie. Funkcję starszego redaktora pełni Jakub Rusak – związany wcześniej z CKM, Playboy, Esquire czy naTemat.pl. Artykuły do nowego serwisu piszą m.in. Gabriela Biega, Natalia Alba, Tomasz Makowski i Zuzanna Lander.

Tworząc Well.pl, myśleliśmy o oddechu od codzienności, spokoju i harmonii, o dobrym stylu życia, w który warto inwestować i którego tak bardzo w dzisiejszych czasach potrzebujemy. To miejsce ma być jak wizyta w SPA, relaksująca podróż czy wizyta w galerii sztuki. Well.pl pozwala odpocząć, pobudza wyobraźnię i poszerza horyzonty. Myślę, że nazwa serwisu idealnie pasuje, do tego, co w nim znajdziecie – mówi Aleksandra Nagel, redaktor naczelna Well.pl.

Grupa PTWP dotychczas wydawała 8 serwisów internetowych – wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl.  Poza tym, zajmują się organizacją spotkań biznesowych, m.in. Europejskim Kongresem Gospodarczym.

Wchodzimy w nowy obszar tematyczny z projektem, który pomimo że jest zupełnie inny od naszych dotychczasowych serwisów, to świetnie wpisuje się w portfolio Grupy PTWP. Miesięcznie docieramy do 8 mln użytkowników, w większości osób zajmujących stanowiska managerskie, które na co dzień korzystają ze specjalistycznych informacji dostarczanych przez dziennikarzy naszych branżowych serwisów – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.