RMF FM

Halloween i Wszystkich Świętych w RMF FM

mbog

31 października i 1 listopada na antenie RMF FM pojawią się tematyczne audycje związane z Halloween i Wszystkich Świętych. Ponadto już od 30 października będzie można słuchać specjalnych raportów drogowych.

„Bezpieczny powrót z RMF FM” jest coroczną akcją, podczas której dziennikarze rozgłośni informują słuchaczy o sytuacji na drogach. Specjalne raporty będą prezentowane 30 października w godzinach 15:30 – 22:30, 31 października w godzinach 6:30 – 10:30, a także w Dzień Wszystkich Świętych przez cały dzień od 6:30 do 21:30. Informacje o utrudnieniach można znaleźć również w serwisie RMF24.pl.

W sobotni wieczór na antenie RMF FM odbędzie się zlot podcasterów kryminalnych. W „Scenach zbrodni” Daniel Dyk i Kamil Barnowski porozmawiają z Marcinem Myszką – autorem „Kryminatorium” oraz Justyną Mazur – twórcą „Piąte: nie zabijaj”. Po północy rozpocznie się „Noc tajemnic”. Pojawią się opowieści o nawiedzonych miejscach oraz historie, które mrożą krew w żyłach.

W niedzielę, 1 listopada po godzinie 11:00 Ola Filipek poprowadzi audycję „Ostatnia piosenka”. Pojawią się w niej dedykacje słuchaczy dla swoich bliskich zmarłych. Od godziny 16:00 Krzysztof Urbaniak i Marek Piekarczyk będą prezentować „Top ballady wszech czasów”. Natomiast wieczorem Mateusz Opyrchał opowie o „Ostatnich dniach legend”. Prowadzący przedstawi historie między innymi Amy Winehouse, Avicii’ego oraz Heath Ledgera.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.