„Hit kabaret show” od listopada na antenie PULS 2

  • Telewizja
Autor: mab

3 listopada na antenie PULS 2 zadebiutuje kabaretowy program „Hit kabaret show”. Widzowie zobaczą kultowe skecze w nowym wykonaniu.

W nowym kabaretowym show Telewizji Puls wybrane kabarety podjęły się wyjątkowego zadania – nowej interpretacji kultowych skeczy. Na scenie widzowie zobaczą m.in.: Paranienormalnych z udziałem Michała Czerneckiego, Grzegorza Halamę, Formację Zwierzęta, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Kabaret K2, Łowcy.B czy formację Na koniec świata.

Widzowie zobaczą w zupełnie nowym wykonaniu takie skecze jak m.in.: „Drzwi” i „Lachony” Kabaretu Moralnego Niepokoju, „Wesele” Kabaretu Skeczów Męczących, czy „Dama na wieży” Kabaretu Potem. Z nie lada wyzwaniem musiał zmierzyć się Grzegorz Halama, w udziale przypadła mu bowiem kultowa Mariolka, w postać której wcielał się kiedyś Igor Kwiatkowski, wówczas gwiazda Paranienormalnych.

„Hit kabaret show” to program, jakiego jeszcze nie było. Znane i lubiane kabarety grają wielkie hity swoich starszych kolegów, swoich mistrzów. I okazało się, że to, co dobre nigdy się nie starzeje, gwiazdy ciągle świecą wielkim blaskiem, a humor naprawdę łączy pokolenia – mówi Beata Harasimowicz, reżyserka programu.

Program prowadzą w duecie aktorka Katarzyna Kwiatkowska oraz Michał Paszczyk, który jest również pomysłodawcą tego projektu.

Premiery odcinków w piątki o godzinie 22:00 w PULS 2.